1

Boxing helmet Blue

Добавить товар в избранное
Убрать товар из избранного
Цена:
685 грн
Количество товаров: 1

Код - 30090


Колір: синій, червоний.
Матеріал: вініл.
Розмір: M, L, XL

Шолом для боксу Reyguard забезпечує захист голови спортсмена від ударів під час змагань і тренувальних поєдинках. Він закриває вуха , вилиці , підборіддя і потилицю. Розрізняють відкриті і закриті шоломи для боксу, а також боксерські шоломи з маскою.

Відкриті моделі захищають тільки вуха і голову, але при цьому забезпечують максимальний кут огляду. Купити шолом такого виду вам доведеться для участі в змаганнях, тому що виступати можна тільки у відкритому боксерському шоломі. Закритий шолом Reyguard для боксу має додатковий захист підборіддя, вух і скул. Однак при цьому він зменшує огляд. Шолом боксерський з маскою використовується для тренувань і захищає обличчя від ударів.

Боксерський шолом є важливим елементом екіпіровки кожного боксера. Від якості і характеристик шолома залежить дуже багато, адже боксерський шолом захищає найцінніше - голову.

Бойовий і тренувальний боксерський шолом Reyguard виготовлений з якісного вінілу. Шолом дуже міцний і в той же час досить легкий. Знижує ризик таких травм, як: струс головного мозку, синці, забиті місця і навіть розсіченн...

Ответы продавца на ваши вопросы
Остались вопросы? Задавайте!